Telefonas +370 622 88885

Elito langai

Jaukiems namams

Ūkio banko lizingasŠiaulių banko lizingasMoki lizingas

Mūsų prekes galite įsigyti ir išsimokėtinai - per:

Daugiau informacijos apie lizingo paslaugas - telefonu arba el. paštu

Apklausa

Kada planuojate užsakinėti langus?

Jau balsavo: 29

41.4%   (12)
20.7%   (6)
13.8%   (4)
13.8%   (4)
10.3%   (3)
Minutėlę...

Klientų atsiliepimai

p. Jurgita, jei būtumėte užsiminusi sutarties sudarymo metu kad Jums langai reikalingi labai skubiai, būtume atlikę viską ir per dvi savaites. Kartais mūsų klientai prašo pagaminti ir sumontuoti langus ypač greitai. Mes tai ir padarome!!! Mes tikrai sukalbami šiuo klausimu :) Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus. P.S. Dėl langų gamybos tikrai nesakėme kad jie dar NEPRADĖTI gaminti, o pasakėme kad dar NEPAGAMINTI.
Elite langai - 3 May 2014
Suviliojo ir nudziugino ypac trumpas terminas, sakydami ir rasydami akcentavo 10 d.d.! Kaip tik skubiai reikejo! Deja, sutarti paziurejom parasayta 20d.d. Sian jau dvi savaites, esam skambine tai pasake jog langai dar net nepradeti gaminti! Nuvyle siokia tokia zmoniu apgaule, butume buve rade ir susitare kitur. Truksta konkretumo, ir nuosirdumo su klientais.
Jurgita - 30 Apr 2014
Blokinio namo bute šiaurinėje pusėje "N.R"prieš žiemą įstatė 6 kamerų 3 stiklų Elite langus..Iš lauko nesigirdi jokio triukšmo.Seniau kituose kambariuose įdėti 3 kamerų 2 stiklų Deceunic langai su balkono durimis .Skirtumas kaip diena ir naktis.Darbą atliko kokybiškai.Gyvename šiltai,esame dėkingi visam "N.R." kolektyvui.Sėkmės Jums visiems !
Gintaras - 8 Apr 2013